Co říkají studenti

Před 2 lety jsem udělala správné rozhodnoutí

"Studium na ekonomické fakultě mi přináší spousty nových poznatků a vědomostí, které mohu využít i v běžném životě. Obor, který jsem si vybrala - Ekonomika a management mezinárodního obchodu, mě velmi baví a splnil veškerá má očekávání. Navíc díky studiu na této univerzitě mám možnost pobytu v zahraničí v rámci Erasmu, což je super! Miluji cestování a poznávání nových věcí."

Lan Chi Nguyen
Vyzkoušejte to také

Ekonomka v Liberci mi dává prostor studovat i pracovat zároveň

“Studuji již magisterský program oboru Manažerská informatika a tak po téměř 5 letech na fakultě vím, že jsem udělala dobré rozhodnutí - studovat ekonomku v Liberci. Díky roční praxi, kterou obor nabízí, jsem dostala příležitost pracovat ve firmě, kde mi flexibilní pracovní doba umožňuje nadále pracovat i během studia. Školu zvládám a přitom získávám cennou praxi."

Michaela Koucká
Vyzkoušejte to také

Jako absolvent EF TUL jsem neměl problém najít práci

"Roky strávené studiem na Technické univerzitě mi přinesly jen to nejlepší – spoustu úžasných zážitků, mnoho nových kamarádů, nesčetné množství historek a především ideální přípravu na můj současný pracovní život. Jako Pražák jsem toužil po méně formálním prostředí s blízkými vztahy nejenom mezi spolužáky, ale také mezi mnou a mými vyučujícími. Obrovským přínosem pro mě byla možnost setkávat se s řadou zajímavých a přátelských lidí. Rozhodnutí jít studovat na Technickou univerzitu patří mezi ta nejlepší v mém dosavadním životě."

Jan Kubát
Vyzkoušejte to také

Zpracovávám...